Bij de Socialrun is Frank

Het creatieve brein achter bijna alle ideeën en initiatieven die bij de stichting ontstaan, hij vervult de functie van directeur en doet dit met verve en bovenal is hij natuurlijk de initiatiefnemer van de Socialrun, ofwel mister Socialrun.

Waar Frank echt goed in is

Frank is een briljant, creatief denker vanuit de kern, kent geen problemen, enkel uitdagingen en ziet overal kansen in.
Hij weet altijd en overal de energie erin te krijgen en krijgt met zijn enorme enthousiasme iedereen in beweging. Hij heeft altijd wel een nieuw idee en is ontzettend oplossingsgericht.

Wist je dat Frank

Je altijd de waarheid zal vertellen, ook als dat niet is wat je het liefste wilt horen. Ook echt heel erg rustig en georganiseerd kan zijn, dit is vaak niet het beeld wat mensen van hem hebben, maar wel degelijk ook een kant van hem.
Hij graag met zijn zoon gaat vissen en groot fan is van NFL (American Football).
Hij zijn allereerste tattoo vijf jaar geleden liet zetten en dit het logo van de Socialrun is. 


In contact komen
[email protected]